iletisim


×
Size Ulaşalım!x
× Blog İletişim
TR EN

Toplu İşe Alım Çözümleri

Toplu İşe Alım araçları ve süreçleri, müşterilerimizin çoğunlukla aynı veya benzer pozisyonlar için büyük hacimli işe alım ihtiyaçlarında tasarlanır ve kullanılır. 

Toplu işe alım sürecinde strateji belirlendikten sonra, adaylardan gelen başvurular ile bir havuz oluşturarak profesyonel değerlendirme sürecine alıyor, bu süreçler içinde iş ilanlarını da titizlikle ölçüyoruz.Miorec olarak, ihtiyacın oluşması ile başlayarak, profillerin tanımlanması, işe alım stratejisinin tasarlanması ve sürecin firma temsilcileriyle belirlenmesi ile birlikte doğru sayıda adayın ihtiyaç duyulan zamanda en iyi şekilde sunulmasını sağlıyoruz. Toplu İşe Alım araçları ve süreçleri, firmaların çoğunlukla aynı veya benzer pozisyonlar için büyük hacimli işe alım ihtiyaçlarında tasarlanır ve kullanılır. Aday seçiminde kullandığımız gelişmiş araçlar, adayın firma yapısına uygunluğunu ölçmede yol gösterici konumdadır. 

İşe Alım Süreçlerimiz, adaylardan gelen başvurular ile bir havuz oluşturarak değerlendirmeler sonucu profesyonel bir değerlendirmenin sonucunda kısa sürede tamamlamaktadır. Müşterimizin doğru iş gücüne ulaşması doğrultusunda personel adaylarını en uygun firma bünyesi kazandırmayı hedefleriz.

Avrupa'daki Üretim ve Ticari Projeleriniz İçin Gerekli Çalışma ve Ticari İzin Başvurularınızı Tecrübe ve Profesyonellikle Yönetiyoruz.

Almanya, Fransa, Belçika ve diğer AB ülkelerindeki projelerinizi hayata geçirebilmek için önce bize danışın.

Uzmanlık

Küresel pandemi ile zorlaşan başvuru koşullarında dahi sektör uzmanlığımız sayesinde projelerinizi hayata geçirmenizi sağlıyoruz.

Danışmanlık

Tüm evrak ve başvuru süreci boyunca danışmanlık hizmetlerinizi yürütüyoruz.

Minumun Risk

Küresel pandemi ile zorlaşan başvuru koşullarında dahi sektör uzmanlığımız sayesinde projelerinizi hayata geçirmenizi sağlıyoruz.

Kısa Sürede
Hızlı Çözümler

Projelerinizin zaman hassasiyeti olduğunu biliyoruz ve bu yüzden en kısa sürede bürokratik işlemleri sonuçlandırmanız için çözümler sunuyoruz.

Kurumsal Firmalara Tüm AB Ülkeleri İçin Ticari ve Çalışma Danışmanlık Hizmetleri

Projeleriniz için izin almak istediğiniz Avrupa Birliği ülkelerinden gitmek istediğinizi seçip danışmanlarımıza ileterek başvuru ve izin süreci ile ilgili detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Uzun yıllar boyunca edindiğimiz bilgi birikimi ile her ülkeye özgü başvuru süreçlerine hakimiyetimizle stratejik danışmanlık hizmeti alırsınız.

  • Başvurunuzu yapar ve danışmanlarımızla görüşürsünüz
  • Belgelerinizle birlikte aracı kurumlara hızlı bir şekilde iletişime geçeriz.
  • Projelerinizi sunar ve çalışma / ticaret izninizi alırız.

Projeniz için bizimle iletişime geçinReferanslar

Tümünü Gör
X

Daha detaylı bilgi için
bu numaradan bize
ulaşabilirsiniz.

+90 312 504 44 11
İletişim