iletisim


×
Size Ulaşalım!x
× Blog İletişim
TR EN

Referanslarımız

Değerlerimizle yol alıyoruz, sizin için çalışıyoruz.

Referanslarımız

Müşteri Görüşleri

I cannot thank you enough for the great service you provided my family in getting work and residence permits for our staff in Turkey. Mioseta service I can rate easily as best of the best in Turkey and elsewhere: very timely, highly organized, incredibly proactive. I and my family thank you for your excellent support.

Jim ZAZA Executive Chairman-United Biscuits Vice Chairman Yildiz Holding

Ansaldo STS olarak, Mioseta Danışmanlık Firmasından yabancı personel işlemleri ile ilgili olarak Kurumsal Danışmanlık hizmeti almaktayız. Bizlere sunmuş oldukları danışmanlık hizmeti ve disiplinli çalışma prensipleri ile hiç bir sorun ve aksaklık yaşamadan, tüm işlemlerimizi yürütmekteyiz. Bundan dolayı Mioseta’ya teşekkür ederiz.

Alper Sevil
Ansaldo STS

We are working with Mioseta since a couple of years for our Montage and Work Visas. We really appreciate their professionality and simpleness in their work. For each request we promptly received an answer and the problems were solved in a very kind form. We certainly can only recommend their service.

LEITNER AG / SPA Sabine Reitmeier (Responsible of Travel Management

Uzun zamandır birlikte çalıştığımız Mioseta’nın tecrübeli ve profesyonel ekibi sayesinde yabancıların çalışma izin başvurularında problem yaşamadan projelerimizi yürütüyoruz. Özverili çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ederim.

Levent Kuşgöz
Kuşgöz İzmir Vinç A.Ş.

Mioseta’yı yabancı personel Çalışma İzinleri konusunda danışmanlık hizmeti almak isteyen veya yeni bir arayışta olan tüm firmalara, bugüne kadar yaşamış olduğumuz tecrübelerden ve mevcut projelerimizin başarısından dolayı öneriyorum.

Erol İslamoğlu Danieli S.p.a Türkiye Şubesi

Our success is only possible with partnerships based on the trust and skills of those who works with Alenmot. Mioseta has added value to our business! Thank you.

Alenmot S.A
Herminia Pinto

MIOSETA ile 2016 yilinin ortalarinda tanistik. Istanbul Havalimani projesi icin cok sayida yabanci calisanimizin belirli donemlerde ve tum proje boyunca, hizli bir sekilde Istanbul’da calismaya baslamalari gerekmekteydi. Yer yer Turkiye’nin fakli bolgelerindeki havalimanlari icin de yabanci calisanlarimiz geldi. Tum bu surecte MIOSETA calisanlarimizin is izinlerini saglamaktan ote, tam bir is ortagi gibi bizimle birlikte yurudu. Hatta gonul rahatligiyla yillardir kendi bunyemizde kurulmus ve icimizde entegre olmus bir departman gibi, birlikte bir ahenk ile calistigimizi belirtebilirim. Bundan sonraki her projede de bu yuksek isbirligimizin surecegine eminim.

Erman Erdogan Vanderlande Bolgesel Finans Müdürü

Şirketimiz 4 yılı aşkın süredir Mioseta Hizmet ve Dan. A.Ş. ile yabancı personellerin çalışma ve montaj vizesi işlemleri konusunda iş ortaklığı yapmaktadır. Türkiye’de yürüttüğümüz projelerimiz için tecrübeli ve profesyonel ekibi danışmanlığın ötesinde kuruluşumuzun çalışanı gibi kısıtlı sürede sistematik ve sorunsuz bir şekilde gerekli tüm izinlerin alınması konusunda özverili bir şekilde destek vermektedir. Mevcut projelerimizde olduğu gibi gelecek projelerimizde de Mioseta ile çalışmaktan büyük memnuniyet duyacağız.

Burak Çakmak Danieli & C. Officine Mecc S.p.A Turkey Branch
X

Daha detaylı bilgi için
bu numaradan bize
ulaşabilirsiniz.

+90 312 504 44 11
İletişim