Our References

We work for you with our values leading the way.
  1. Home
  2. Our References

Customer Comments

Şirketimiz 4 yılı aşkın süredir Miorec Hizmet ve Dan. A.Ş. ile yabancı personellerin çalışma ve montaj vizesi işlemleri konusunda iş ortaklığı yapmaktadır. Türkiye’de yürüttüğümüz projelerimiz için tecrübeli ve profesyonel ekibi danışmanlığın ötesinde kuruluşumuzun çalışanı gibi kısıtlı sürede sistematik ve sorunsuz bir şekilde gerekli tüm izinlerin alınması konusunda özverili bir şekilde destek vermektedir. Mevcut projelerimizde olduğu gibi gelecek projelerimizde de Miorec ile çalışmaktan büyük memnuniyet duyacağız.

Burak Çakmak

MIOREC ile 2016 yılının ortalarında tanıştık. İstanbul Havalimanı projesi için çok sayıda yabancı çalışanımızın belirli dönemlerde ve tüm proje boyunca, hızlı bir şekilde İstanbul’da çalışmaya başlamaları gerekmekteydi. Yer yer Türkiye’nin faklı bölgelerindeki havalimanları için de yabancı çalışanlarımız geldi. Tüm bu süreçte MIOREC çalışanlarımızın iş izinlerini sağlamaktan öte, tam bir is ortağı gibi bizimle birlikte yürüdü. Hatta gönül rahatlığıyla yıllardır kendi bünyemizde kurulmuş ve içimizde entegre olmuş bir departman gibi, birlikte bir ahenk ile çalıştığımızı belirtebilirim. Bundan sonraki her projede de bu yüksek işbirliğimizin süreceğine eminim.

Erman Erdoğan

Our success is only possible with partnerships based on the trust and skills of those who works with Alenmot. Miorec has added value to our business! Thank you.

Alenmot S.A

Miorec’i  yabancı personel Çalışma İzinleri konusunda danışmanlık hizmeti almak isteyen veya yeni bir arayışta olan tüm firmalara, bugüne kadar yaşamış olduğumuz tecrübelerden ve mevcut projelerimizin başarısından dolayı öneriyorum.

Erol İslamoğlu

Uzun zamandır birlikte çalıştığımız Miorec’in tecrübeli ve profesyonel ekibi sayesinde yabancıların çalışma izin başvurularında problem yaşamadan projelerimizi yürütüyoruz. Özverili çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ederim.

Levent Kuşgöz

We are working with Miorec since a couple of years for our Montage and Work Visas. We really appreciate their professionality and simpleness in their work. For each request we promptly received an answer and the problems were solved in a very kind form. We certainly can only recommend their service.

LEITNER AG / SPA

Ansaldo STS olarak, Miorec Danışmanlık Firmasından yabancı personel işlemleri ile ilgili olarak Kurumsal Danışmanlık hizmeti almaktayız. Bizlere sunmuş oldukları danışmanlık hizmeti ve disiplinli çalışma prensipleri ile hiç bir sorun ve aksaklık yaşamadan, tüm işlemlerimizi yürütmekteyiz. Bundan dolayı Miorec’e teşekkür ederiz.

Alper Sevil

I cannot thank you enough for the great service you provided my family in getting work and residence permits for our staff in Turkey. Miorec service I can rate easily as best of the best in Turkey and elsewhere: very timely, highly organized, incredibly proactive. I and my family thank you for your excellent support.

Jim ZAZA

Kuruluş dönemi seçme yerleştirme süreçlerimizde birlikte çalıştığımız Miorec’ in enerjik ve güler yüzlü ekibine; müşteri ihtiyacına yönelik hizmet anlayışıyla, disiplinli, anlayışlı, özverili, sonuç odaklı çalışma modeliyle işbirlikçi ve güven veren bir iş ortağı olarak yanımızda yer aldıkları için teşekkür ediyor ve başarılı çalışmalarının devamımı diliyoruz.

SERHAN KIRCALI

WEBASTO Thermo Comfort olarak Miorec Danışmanlık firmasından organizasyonumuzun farklı iş kolları ve seviyeleri için aldığımız aday belirleme, ölçme-değerlendirme ve aday yerleştirme hizmetlerinin kalitesi, hızı ve sonuç odaklılığından dolayı memnuniyetimizi belirtmek isteriz.

Yusuf SARICI

Miorec’ten uzun yıllardır yabancı personellerimizin Türkiye’de oturum / çalışma izin işlemleri ve yeni personel işe alımı için seçme yerleştirme için hizmet almaktayız. İzin işlemleriyle ilgili gerekli yasal prosedürün bütün süreçleri olması gerektiği gibi takip edilmekte ve sizinle bütün süreç boyunca gerekli bilgiler şeffaf bir şekilde paylaşılmaktadır. Seçme yerleştirme hizmeti için bize Miorec insan kaynakları uzmanı tarafından yorumlanmış ve filtrelenmiş özgeçmişler geldiğinden dolayı işe alım süreçlerimiz çok daha kısalmış ve bizim için çok daha kolay yönetilebilir olmuştur. Miorec’ten alacağınız hizmetin alanında profesyonel ve tecrübeli bir ekip tarafından sağlanacağından emin olabilirsiniz.

Onur ACILAR

Miorec ile bizim için çok kritik olan bir üst düzey pozisyonu çalıştık ve buldukları kişiyle hala çok memnun bir şekilde çalışıyoruz. Kendileri Ankara’da olmalarına rağmen şehir farkından kaynaklanabilecek dezavantajlı tüm konuları hızları ve çalışkanlıklarıyla bertaraf etmişlerdir. Kendileriyle çalışmaktan memnunuz ve çok tavsiye ediyoruz.

Merve Sezen