iletisim


×
Size Ulaşalım!x
× Blog İletişim
TR EN

Kurumsal Firma
Çalışanlarına Yurt Dışı
Ticari ve Çalışma Vizesi
İçin Miorec ile Çözümler

Her geçen gün küreselleşen Dünya ekonomisinde küresel işgücüne ve pazarlara erişim sağlamak amacıyla şirketler giderek daha fazla kendi ülkelerinin sınırlarını aşmak zoeunda kalıyor.Dikkatle planlanması ve yönetilmesi gereken bu süreçte Miorec ilk aşamadan vize teslimine kadar bilgi birikim ve uzmanlığı ile bütünsel hizmetler sunuyor.

Sınırların birer birer kağandığı bu zor dönemde dahi Miorec hizmet anlayışı ve tecrübe farkı ile şirketiniz için en doğru strateji ile size zamandan ve reddedilmenin maliyetinden tasarrfuf sağlıyoruz.Projelerinizin uygunluğunu hedef ülkelere göre sizin için araştırığ risk analizini belirliyor, ona göre evrak işlerini ve başvuru sürecinizi en etkili şekilde yönetebilmeniz için danışmanlı hizmetlerimizi sunuyoruz.

Avrupa'daki Üretim ve Ticari Projeleriniz İçin Gerekli Çalışma ve Ticari İzin Başvurularınızı Tecrübe ve Profesyonellikle Yönetiyoruz.

Almanya, Fransa, Belçika ve diğer AB ülkelerindeki projelerinizi hayata geçirebilmek için önce bize danışın.

Uzmanlık

Küresel pandemi ile zorlaşan başvuru koşullarında dahi sektör uzmanlığımız sayesinde projelerinizi hayata geçirmenizi sağlıyoruz.

Danışmanlık

Tüm evrak ve başvuru süreci boyunca danışmanlık hizmetlerinizi yürütüyoruz.

Minumun Risk

Küresel pandemi ile zorlaşan başvuru koşullarında dahi sektör uzmanlığımız sayesinde projelerinizi hayata geçirmenizi sağlıyoruz.

Kısa Sürede
Hızlı Çözümler

Projelerinizin zaman hassasiyeti olduğunu biliyoruz ve bu yüzden en kısa sürede bürokratik işlemleri sonuçlandırmanız için çözümler sunuyoruz.

Kurumsal Firmalara Tüm AB Ülkeleri İçin Ticari ve Çalışma Danışmanlık Hizmetleri

Projeleriniz için izin almak istediğiniz Avrupa Birliği ülkelerinden gitmek istediğinizi seçip danışmanlarımıza ileterek başvuru ve izin süreci ile ilgili detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Uzun yıllar boyunca edindiğimiz bilgi birikimi ile her ülkeye özgü başvuru süreçlerine hakimiyetimizle stratejik danışmanlık hizmeti alırsınız.

  • Başvurunuzu yapar ve danışmanlarımızla görüşürsünüz
  • Belgelerinizle birlikte aracı kurumlara hızlı bir şekilde iletişime geçeriz.
  • Projelerinizi sunar ve çalışma / ticaret izninizi alırız.

Projeniz için bizimle iletişime geçinReferanslar

Tümünü Gör
X

Daha detaylı bilgi için
bu numaradan bize
ulaşabilirsiniz.

+90 312 504 44 11
İletişim