iletisim


×
Size Ulaşalım!x
× Blog İletişim
TR EN

Şirket / Şube Kuruluşu

Gelişen pazarlara ulaşma, yeni pazar ihtiyacı gibi nedenlerle, Türkiye’de yerleşik olmayan yabancı şirketlerin ülkedeki ticari faaliyetlerini gerçekleştirmelerini sağlıyoruz. Şirketlere özel çözümler geliştirerek ve hukuki süreçleri yöneterek; Türkiye'deki şubeler veya kurulabilecek yerel şirketler aracılığıyla faaliyetlerine devam etmeleri konusunda profesyonel destek oluyoruz. Gelişen pazarlara ulaşma, yeni pazar ihtiyacı gibi nedenlerle, Türkiye’de yerleşik olmayan Yabancı şirketler Türkiye’deki ticari faaliyetlerini şubeleri veya kurulacak yerel şirketleri aracılığı ile yürütebilirler.Şubeler ve şirketler, İrtibat Bürolarının aksine ticari faaliyet yapabilirler.Şubeler aşağıdaki özelliklere sahiptir: 

1.)Merkeze tabi olma, 

2.)Bağımsız olma, 

3.)Farklı yerde faaliyet gösterme, 

4.)Ortak ya da ayrı muhasebeye sahip olma, 

5.)Kendi başına ticari faaliyet yapabilme. 


Şubenin yapacağı faaliyetlerin merkezin faaliyetleri ile aynı veya benzer olması gerekir. Buna karşın ayrı bir şirket kurulduğunda Ana Şirketin faaliyet konusu haricinde de faaliyette bulunabilir.Şubelerin ticaret siciline tescili ve odaya kayıt yaptırmaları zorunludur. Bu zorunluluk, Türk Ticaret Kanunu’nda “Merkezi Türkiye’de bulunan ticari işletmelerin şubeleri de bulundukları yerin ticaret siciline tescil ve ilan olunur” şeklinde belirtilmiştir.

Avrupa'daki Üretim ve Ticari Projeleriniz İçin Gerekli Çalışma ve Ticari İzin Başvurularınızı Tecrübe ve Profesyonellikle Yönetiyoruz.

Almanya, Fransa, Belçika ve diğer AB ülkelerindeki projelerinizi hayata geçirebilmek için önce bize danışın.

Uzmanlık

Küresel pandemi ile zorlaşan başvuru koşullarında dahi sektör uzmanlığımız sayesinde projelerinizi hayata geçirmenizi sağlıyoruz.

Danışmanlık

Tüm evrak ve başvuru süreci boyunca danışmanlık hizmetlerinizi yürütüyoruz.

Minumun Risk

Küresel pandemi ile zorlaşan başvuru koşullarında dahi sektör uzmanlığımız sayesinde projelerinizi hayata geçirmenizi sağlıyoruz.

Kısa Sürede
Hızlı Çözümler

Projelerinizin zaman hassasiyeti olduğunu biliyoruz ve bu yüzden en kısa sürede bürokratik işlemleri sonuçlandırmanız için çözümler sunuyoruz.

Kurumsal Firmalara Tüm AB Ülkeleri İçin Ticari ve Çalışma Danışmanlık Hizmetleri

Projeleriniz için izin almak istediğiniz Avrupa Birliği ülkelerinden gitmek istediğinizi seçip danışmanlarımıza ileterek başvuru ve izin süreci ile ilgili detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Uzun yıllar boyunca edindiğimiz bilgi birikimi ile her ülkeye özgü başvuru süreçlerine hakimiyetimizle stratejik danışmanlık hizmeti alırsınız.

  • Başvurunuzu yapar ve danışmanlarımızla görüşürsünüz
  • Belgelerinizle birlikte aracı kurumlara hızlı bir şekilde iletişime geçeriz.
  • Projelerinizi sunar ve çalışma / ticaret izninizi alırız.

Projeniz için bizimle iletişime geçinReferanslar

Tümünü Gör
X

Daha detaylı bilgi için
bu numaradan bize
ulaşabilirsiniz.

+90 312 504 44 11
İletişim