iletisim


×
Size Ulaşalım!x
× Blog İletişim
TR EN

Seçme ve Yerleştirme

İşe alım sürecini doğru ve hızlı yöntemler kullanarak en uygun adayı başarılı bir şekilde işe yerleştirmeyi hedefliyoruz. 

En uygun adayı başarılı bir şekilde işe yerleştirmeyi hedefleyen özel seçme ve yerleştirme çözümleri sunmaktayız. Müşterilerimizin beklentilerini anlayarak, adayın aranan genel niteliklere olduğu gibi, firmanın organizasyonel ve kültürel yapısına uygunluğu açısından da en iyi eşleşmeyi sağlamaktayız.

Seçme ve yerleştirme aşamalarımız;

Firmaların insan kaynakları ihtiyaçlarını hızlı ve etkili karşılamak için, alanında uzman ekibimiz ile firmalara özgü profesyonel çözümler sunuyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini anlıyor; adayın yalnızca aranan genel niteliklere uygunluğunu değil aynı zamanda firmanın kültürel yapısına da uygunluğunu gözeterek en iyi eşleşmeyi sağlıyoruz. Pozisyon için en uygun adayı bulup, başarılı bir şekilde işe yerleştirmeyi hedefleyen seçme ve yerleştirme çözümlerimiz, her firmanın kültürel ve organizasyonel yapısına bağlı olarak güncelliyoruz. 

Etkinliği kanıtlanmış yerleştirme, değerlendirme ve seçme metotlarımız aracılığıyla yeterli donanıma sahip, yetenekli ve kurumunuza değer katacak personeli belirlemeyi garanti ediyoruz.

Avrupa'daki Üretim ve Ticari Projeleriniz İçin Gerekli Çalışma ve Ticari İzin Başvurularınızı Tecrübe ve Profesyonellikle Yönetiyoruz.

Almanya, Fransa, Belçika ve diğer AB ülkelerindeki projelerinizi hayata geçirebilmek için önce bize danışın.

Uzmanlık

Küresel pandemi ile zorlaşan başvuru koşullarında dahi sektör uzmanlığımız sayesinde projelerinizi hayata geçirmenizi sağlıyoruz.

Danışmanlık

Tüm evrak ve başvuru süreci boyunca danışmanlık hizmetlerinizi yürütüyoruz.

Minumun Risk

Küresel pandemi ile zorlaşan başvuru koşullarında dahi sektör uzmanlığımız sayesinde projelerinizi hayata geçirmenizi sağlıyoruz.

Kısa Sürede
Hızlı Çözümler

Projelerinizin zaman hassasiyeti olduğunu biliyoruz ve bu yüzden en kısa sürede bürokratik işlemleri sonuçlandırmanız için çözümler sunuyoruz.

Kurumsal Firmalara Tüm AB Ülkeleri İçin Ticari ve Çalışma Danışmanlık Hizmetleri

Projeleriniz için izin almak istediğiniz Avrupa Birliği ülkelerinden gitmek istediğinizi seçip danışmanlarımıza ileterek başvuru ve izin süreci ile ilgili detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Uzun yıllar boyunca edindiğimiz bilgi birikimi ile her ülkeye özgü başvuru süreçlerine hakimiyetimizle stratejik danışmanlık hizmeti alırsınız.

  • Başvurunuzu yapar ve danışmanlarımızla görüşürsünüz
  • Belgelerinizle birlikte aracı kurumlara hızlı bir şekilde iletişime geçeriz.
  • Projelerinizi sunar ve çalışma / ticaret izninizi alırız.

Projeniz için bizimle iletişime geçinReferanslar

Tümünü Gör
X

Daha detaylı bilgi için
bu numaradan bize
ulaşabilirsiniz.

+90 312 504 44 11
İletişim