iletisim


×
Size Ulaşalım!x
× Blog İletişim
TR EN

İşe Alım Danışmanlığı


Sektördeki tecrübemiz ve profesyonel ekibimizle birlikte; bireylere veya kurumlara özel stratejiler geliştirerek danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.Miorec olarak müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu yerli ve yabancı personel ihtiyaçları ile tüm danışmanlık hizmet taleplerine alanlarında on yılları aşkın tecrübeli uzman ekiplerimizle müşterilerimize özel çözümler üretiyoruz. 

Kurumsal müşterilerimiz ile kendi alanlarında tecrübeli ve yetenekli adayları mükemmel eşleştirme ile buluşturuyorken müşterilerimizin iş gücünü stratejik olarak ele alıyor ve en uygun çözümleri sunuyoruz. 

Kurumsallığın püf noktasının insan kaynaklarından geçtiğini bilerek; doğru insan kaynakları yönetiminde müşterilerimize destek oluyoruz. Miorec olarak ulusal ve uluslararası düzeyde edindiğimiz tecrübe ile, müşterilerimiz için uzun vadeli ilişki ve maksimum memnuniyet sağlamayı amaçlıyoruz.Neden İşe Alım Danışmanlığı?

Miorec olarak, artan rekabet koşullarının ve değişimin talep ettiği İnsan Kaynakları hizmetlerinin yerine getirilmesi ve müşterilerimizin bu konudaki ihtiyaçları doğrultusunda tüm desteğimizi, uluslararası deneyimimizle sunuyoruz. Müşterilerimizin iş ve ekiplerine değer katarak ve onların rekabet üstünlüğü kurmalarını sağlıyoruz. 

Takım çalışmasının başarıya giden yolda en önemli faktör olduğunun bilincinde hareket ediyor ve uzman ekibimizle birlikte müşterilerimizle bir bütün halinde hareket ediyoruz.
Referanslar

Tümünü Gör
X

Daha detaylı bilgi için
bu numaradan bize
ulaşabilirsiniz.

+90 312 504 44 11
İletişim