iletisim


×
Size Ulaşalım!x
× Blog İletişim
TR EN

Değerlendirme Merkezi

Miorec olarak müşterilerimizin özel, standart tanımlanmamış ihtiyaçlarına yönelik olarak, ihtiyacı anlayıp, analiz ederek, butik çözüm önerileri veya iş ortakları ile sağlayabilecek organizasyonel yeteneğe sahibiz. 

Bu çalışmalar içerisinde değerlendirme merkezi uygulamaları, organizasyonel gelişim projeleri, kurumsal performans yönetimi gibi uygulamalar yer almaktadır.


Değerlendirme Merkezi Uygulamaları

Miorec, firma ihtiyaçları ve organizasyonel kültürüne uygun olarak, role-play alıştırmaları, vaka çalışmaları, dil sınavları, psikometrik testler ve yetkinlik bazlı mülakatlar dahil olmak üzere değerlendirme uygulamaları tasarlar.

Değerlendirme Merkezi süreçleri, adayların ilgili pozisyonlar için uygunluğunu ölçmek, araştırmak ve belirlemek için birden fazla objektif seçim tekniğinin kombinasyonu ile tasarlanmakta ve kullanılmaktadır.


Organizasyonel Gelişim Çözümleri

Miorec olarak müşterilerimizin organizasyonel gelişim ihtiyaçlarına yönelik olarak, alanında profesyonel danışman ekibimiz ile projeye özel çözümler üretebilmektedir.Organizasyonel gelişim çözümleri içerisinde, şirketin operasyonel işleyişi ve karar noktalarının analizi, ana süreç yapısının ve süreç sahiplerinin belirlenmesi, süreç iş akışları ve temel iş yapma yöntemlerinin tanımlanması, ana süreçlere ait dokümantasyonunun oluşturulması, görev tanımlarının oluşturulması,yönetim ve icra tarafından kullanılacak yetkilerin ve sorumlulukların belirlenmesi, yönetim kurulu’nun çalışma esaslarının belirlenmesi gibi alanlar yer almaktadır. İlgili çalışmaların temel amacı kurumsal performans değerlendirme sürecinin kolaylaşması,tanımlı rol, sorumluluk ve süreçlerin oluşturulması İle verimlilik artışının sağlanmasıdır.


Avrupa'daki Üretim ve Ticari Projeleriniz İçin Gerekli Çalışma ve Ticari İzin Başvurularınızı Tecrübe ve Profesyonellikle Yönetiyoruz.

Almanya, Fransa, Belçika ve diğer AB ülkelerindeki projelerinizi hayata geçirebilmek için önce bize danışın.

Uzmanlık

Küresel pandemi ile zorlaşan başvuru koşullarında dahi sektör uzmanlığımız sayesinde projelerinizi hayata geçirmenizi sağlıyoruz.

Danışmanlık

Tüm evrak ve başvuru süreci boyunca danışmanlık hizmetlerinizi yürütüyoruz.

Minumun Risk

Küresel pandemi ile zorlaşan başvuru koşullarında dahi sektör uzmanlığımız sayesinde projelerinizi hayata geçirmenizi sağlıyoruz.

Kısa Sürede
Hızlı Çözümler

Projelerinizin zaman hassasiyeti olduğunu biliyoruz ve bu yüzden en kısa sürede bürokratik işlemleri sonuçlandırmanız için çözümler sunuyoruz.

Kurumsal Firmalara Tüm AB Ülkeleri İçin Ticari ve Çalışma Danışmanlık Hizmetleri

Projeleriniz için izin almak istediğiniz Avrupa Birliği ülkelerinden gitmek istediğinizi seçip danışmanlarımıza ileterek başvuru ve izin süreci ile ilgili detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Uzun yıllar boyunca edindiğimiz bilgi birikimi ile her ülkeye özgü başvuru süreçlerine hakimiyetimizle stratejik danışmanlık hizmeti alırsınız.

  • Başvurunuzu yapar ve danışmanlarımızla görüşürsünüz
  • Belgelerinizle birlikte aracı kurumlara hızlı bir şekilde iletişime geçeriz.
  • Projelerinizi sunar ve çalışma / ticaret izninizi alırız.

Projeniz için bizimle iletişime geçinReferanslar

Tümünü Gör
X

Daha detaylı bilgi için
bu numaradan bize
ulaşabilirsiniz.

+90 312 504 44 11
İletişim